fbpx

Naše životy se zrychlují neskutečným tempem a tak co bylo před 300 sty lety trendy třeba 100 let – teď jedeme klidně na čtvrtletky a vůbec nám to nepřijde divné.

Trendy trička, trendy země pro dovolenou, trendy slova, trendy fotky… člověk by se z toho zbláznil. Kdybych nechtěl být samozřejmě trendy.

Co je teď trend na netu? Úklid v lese – samozřejmě ideálně někde, kde si neumažeme best botičky a kde se můžeme dobře vyfotit. Úplně nej je to v nějaké bezva póze, při které nás bude celý internet obdivovat.

Také tam musí být přirozeně přístup k síti, abychom se mohli hned pochlubit jak jsme IN a jak jdeme s dobou a hlavně – jak jsme sebrali jednu PET lahev.

A protože je to trend, tak na to narážíme při každém otevření Instagramu i Facebooku.

My tuto aktivitu – a nyní i TREND děláme již několik let a nemám potřebu to někde sdílet – a to ani nyní, kdy se to očekává. Kdykoli jdu do lesa, seberu něco, co tam nepatří. Když někde v okolí najdeme místo, kde se večer schází omladina, která se pak s jednou PET lahví fotí na net a nechají tam kopu pet lahví a papírků, jdeme a uklidíme to. Hlavně na podzim je to zábava na půl dne.

Takových lidí jsou naštěstí stovky, možná tisíce. A kromě ofi akcí, odkud vznikají ofi fotografie se nikdo z nich nemusí chlubit, že uklidil kus naší přírody.

Každopádně fakt díky i těm co podlehli TREDU a sehnuli se pro nějakou tu plastovou lahev, nebo papírek. Vždy je to prospěšné.

Jen budu „naivně“ věřit, že jim to vydrží až v létě přijde jiný trend – třeba focení se s tygrem v kleci.

Díky vám všem co to děláte kvůli dobrému pocitu i těm, kteří to dělají kvůli dobré fotce.

Díky Gaby

Jaký trend asi přijde příště?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *