fbpx

Proč jsme protivní a málo usměvaví ?

Za mě osobně je to tím, že mi chybí dostatek Slunce a tepla, já zkrátka funguju na teplo a Slunce, ale snažím se si ho vždy někde najít. Vychutnávám a nasávám teploučko každý okamžik, kdy nám to tady v té naší studené zemi Slunce a léto dovolí.

Ale ne každý to tak má, jsou jiné a mnohem banálnější důvody, proč si myslím, že lidé kolem jsou zamračení, nepříjemní, mrzutí. Protože bláznivě dbají na to, jak vypadají, co mají na sobě, zda je to dostatečně moderní a co si o nich druzí pomyslí.

Víte můj sen je žít opravdu je s málem, jen s tím, co skutečně potřebuji, ale hlavně v teple, ve slunci a v pohodě. Co je ale důležité – čistou hlavou. Hrozně nám to ulehčí všechny ty starosti co na sebe, co pod sebe, co do skříně… vždyť to přece vůbec nepotřebujeme. Jistě musíme se do něčeho obléci, něco jíst, ale proč nám tak záleží na tom, co je zrovna moderní a co ne ? Proč se stresujete tím, co si o vás druzí myslí, nebo jak před nimi vypadáte ?

Je mi zima – vezmu si tlustý svetr, čepici na hlavu a je mi jedno jak vypadám, vždyť pod tím vším mě ani nikdo nepozná. Proč proboha v zimě mrznete a cítíte se nepohodlně? Jen proto, že tlustý svetr je out nebo v něm nevypadáte dost sexy? Proč na sebe rvete ty malé rifle bokovky, které se vám zařezávají do pr… a máte holá záda, a pak je vám zima a zase se cítíte nepohodlně… To je jasné, že pak i vaše mysl je v nepohodlí a nemůže produkovat pozitivní myšlenky a vznikají tak nepříjemné pocity a snadno vás ledasco rozhodí a také se méně usmíváte ?

Je přece nemožné být milý, v pohodě, pozitivní a laskavý, když se vaše tělo cítí mizerně. Tamhle vás tlačí, tudle vás kouše, uši vám mrznou, do prstů zebe.

Je to jasné – ne?

A vidíte a to je jen malý zlomek toho jak si sami sobě naprosto nepochopitelně ubližujeme a svou pak špatnou náladou ubližujeme i ostatním. Kdybychom se oprostili od toho, co si kdo o nás myslí, jaký mám svetr na sobě, hned bysme se cítili lépe, byly by jsme volní, klidní prostě v pohodě.

Vyprdněte se na bokovky a trendy a kupte si konečně pořádné oblečení, teplé a pohodlné a bude vám neskutečně fajn 

A to bude jen začátek…

Přeji vám ať se cítíte fajn a pohodlně a vůbec dobře 🙂 Gaby

Já funguji na Slunce – a vy?
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *