fbpx

Sprosté slovo : „bokovky“

Ptáte se proč zrovna bokovky ? No ano jistě jste si všimli, že na toto slovo v negativním smyslu ráda narážím,  pro mne je to totiž naprosto hrozné až sprosté slovo, které ve mne vyvolává spoustu negativních emocí – zkrátka „eklhaft“.

Jednak bokovky jako takové – myšleno vedlejšky – milenky, nebo bokovky ve smyslu kšefty na černo apod…to vše je silně negativní, špatné, prostě až sprosté.

Avšak pro mne slovo bokovky znamenají rifle bez prdele – neboli do půli zadku, promiňte mi ty výrazy, ale já tím trpím snad celý život, od té doby co se namísto normálních kalhot – především riflí začali ve velkém šít a prodávat jen bokovky…. Neboť má malá drobná postava 158 cm s krátkýma nohama, avšak vcelku vydařenou zadnicí se zkrátka do tohoto útvaru zvaném bokovky nikdy nevlezla. Zadek do půli, holá záda  a nohavice až pod zem, totálně nepoužitelné, takže do dnešní doby vlastním asi troje rifle všechny stářím kolem 10-15 let- ano super protože je stále obleču i ve svých X letech, má postava je vlastně skvělá. Ale bokovky nemůžu ani vystát, když je vidím na slečnách o 20 let sice mladších než jsem sama, nicméně také o minimálně 20 kg „větších“…

No potěš koště…

 

to je pohled zvaný „eklhaft“ – rozumněj děs a hrůza …

o zadnici nemluvě co vše vidíte když si slečna čupne, a předek jaksi přetéká…ale pozor je trendy je úplně nejvíc IN – má přece moderní bokovky!!

A co myslíte, cítí se ta slečna dobře, pohodlně nebo snad dokonce i sexy ?  No neberme ji její přesvědčení, ale v pohodlí a komfortu v bokovkách určitě není….takže vykašlete se na trendy a hlavně bokovky a buďte free a v pohodlí.

…a mimochodem nevíte kde sehnat normální kalhoty, bez děr a cárů a hlavně s celým zadkem ?

Náhledové foto – zdroj: PIXABAY.COM

 

Mějte fajn den

Gaby

„Bokovky“
Štítky:                

1 komentář u „„Bokovky“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *